חיפוש

4 רעיונות לא שגרתיים לקעקוע

קעקוע הוא לא עוד סתם בגד ש"זורקים" על הגוף.

מדובר בציור שמלווה את המקועקע לאורך כל החיים, ולכן הוא במידת מה גם מהווה סוג של הצהרה או אמירה.

במקום ללכת על אות יפנית כלשהי או על סמל ין ויאנג שיש לכולם, מומלץ לבחור בציור אישי, מקורי ואסתטי.

בכתבה הבאה נציג X רעיונות לא שגרתיים לקעקוע.

 

פחות זה יותר

רעיונות לקעקועים הם לפעמים דבר יותר מאתגר מהביצוע של הקעקוע עצמו. עד שמוצאים את הציור שמתאים בול, באופי וגם ביופי, יכול לקחת לא מעט זמן וגם מאמצים הכרוכים בחיפוש. לכן מומלץ לגבש כמה קווים מנחים שעשויים לעזור לגבש את הרעיון הבא לקעקוע.

בכל הקשור לקעקועים, מינימליזם הוא תורה שלמה. ציורים קטנים יחסית שלא תופסים הרבה נפח על הגוף, קווים פשוטים, נקיים וברורים ככל האפשר, והקפדה על מיעוט צבעים הם חלק ממאפייני הז'אנר. על אף שלכאורה זה נשמע שדה מגביל ומצמצם ניתן להגיע לרעיונות מקוריים ומתוחכמים מאוד באמצעות שמירה על חוקי המינימליזם.

 

לוקחים השראה מכל המקומות

כאשר ההשראה לקעקוע באה ממגוון של מקומות הרבה יותר קל להוציא רעיון בלתי שגרתי ומעניין. לא חייבים לדבוק בקטלוג או בתבניות מוכרות לעייפה: רעיון לקעקוע יכול לנבוע מכל מקום, והדגש הוא על המילה כל. מגזינים של בעלי חיים, תוכניות טלוויזיה מעניינות, ספרי וציורי ילדים, רעיונות של אמנים מגניבים ברשתות החברתיות ועוד ועוד – ככל שעולם התוכן רחב ומגוון יותר, כך המחשבה על קעקוע תהיה זמינה יותר לשליפה.

הרבה פעמים רעיונות טובים לקעקוע יכולים להגיע משרבוטים ומציורים כלאחר יד. לכן אוהבי האמנות יכולים לשאוב את הרעיון הבא ממחברת הסקיצות שלהם. מומלץ ללכת תמיד עם פנקס בשלוף, כדאי שתהיו מוכנים לשרבט את יצירת האמנות הבאה שלכם שתקועקע על הגוף.

 

ממנפים את פלטת הצבעים

קעקועים צבעוניים הם תת ז'אנר שלם בתוך עולם הקעקועים. יש כאלה שאוהבים ויש כאלו שמעדיפים לשמור על הגרסה בשחור-לבן, אבל אין ספק שהשימוש בצבעוניות יכול להוביל לפינה חדשנית ומעניינת מאוד. שילובי צבעים הם דבר שרצוי לעשות עם טקט ולא סתם לזרוק צבע על הגוף. עם זאת, כשזה עובד זה לגמרי עובד. אפשר להשתמש בצבע בשביל להדגיש חלק ספציפי מהציור של הקעקוע או בשביל להבליט אמירה מקורית וכנה. אין ספק שקעקועים צבעוניים מתאימים לאנשים צבעוניים, והם יכולים באמצעותם לבטא את האופי הייחודי שלהם.

 

צטט אותה

הרבה אנשים אוהבים לצטט משפטים חשובים ורלוונטיים לחייהם על גופם. משפטים יכולים להוות רקע הולם לבחירת הקעקוע הבא, אולם חשוב לא לדבוק בסיסמאות ובקלישאות שחוקות אלא למצוא אמירה אישית שתהיי אמיתית עבורכם ותשקף את רוחכם. ציטוטים לקעקוע יכולים לבוא משירים אהובים, משפטים שנחקקו בראשכם, או פשוט מילים מיוחדות בעלות משמעות מעניינת.

 

אישה עם שרוול

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא