חיפוש

3 תקלות נפוצות שאפשר לתקן באייפון

מכשיר האייפון הוא ככל הנראה המכשיר החשוב ביותר של חיי היום יום שלנו, כשאנחנו משתמשים בו לכל מה שבין גלישה ברשתות חברתיות, עבודה, מצלמה ושעות פנאי. משום כך, כשמתפתחת בו תקלה צריך לדעת איך לטפל בה. במאמר זה נציג 3 תקלות נפוצות שאפשר לתקן באייפון

 

מכשיר האייפון – הכלי המרכזי של חיי היום יום

מכשיר האייפון הוא ככל הנראה המכשיר המרכזי והחשוב ביותר של המאה ה-21. מה שהתחיל בתור טלפון משולב עם מסך טאץ' ונגן מוזיקה פנימי התפתח והפך לכלי שמשמש לפנאי, לעבודה, לחיים חברתיים, לתקשורת ולכמעט כל משימה אחרת בחיי היום יום שלנו.

עבור רבים מאתנו קשה לזכור איך נראו החיים שלנו לפני הטלפון החכם, וספציפית לפני האייפון של חברת אפל – המכשיר שנחשב כחוד החנית של המכשירים החכמים כבר מעל לעשור. בהתחשב בכל זה, ברור מדוע תקלות באייפון יכולות להיות מצב לא פשוט כלל, וצריך למצוא תיקון מקצועי ואמין לאייפון. עוד אפשרות היא להכיר כמה תקלות נפוצות שאפשר אולי לטפל בהן לבד – אבל צריך להיות זהירים בכל מקרה.

תיקון אייפון אמין

3 תקלות נפוצות שכדאי לדעת איך לטפל בהן

במכשיר האייפון, רוב התקלות המשמעותיות דורשות בדרך כלל תיקון מקצועי. תקלות ברמת המשתמש שניתן לטפל בהן בעצמנו הן נדירות יותר, אבל עדיין אפשר לציין כמה מהן:

  • תקלות רשת: במקרים מסוימים, חיבור הרשת של האייפון עשוי להתנתק או אפילו להיראות מחובר אבל לא להעביר נתונים כלל. במצב זה הפתרון הטוב ביותר שאפשר לנקוט ברמתנו הוא להתנתק מהרשת (כיבוי של נתונים ניידים/מעבר למצב טיסה/כיבוי המכשיר) ולאחר מכן להתחבר אליה מחדש. במרבית המקרים, פעולה זו תפתור את התקלה.
  • תקלות רטיבות: רטיבות היא בעיה בכל מכשיר נייד, גם אם כיום הטלפון כבר לא מפסיק לעבוד לחלוטין אם הוא נרטב. בכל מקרה אחרי הירטבות צריך להימנע מחיבור למטען לכמה שעות, ולייבש את המכשיר בנפרד מהכיסוי לאורך כמה שעות. ניתן לנסות להכניס את המכשיר לקערת אורז שתספוג את הלחות מבפנים.
  • מכשיר איטי ונתקע: לא תמיד יהיה אפשר לעשות משהו לגבי מכשיר אייפון איטי שנוטה להיתקע, אבל מה שאפשר לעשות הוא להתקין את העדכונים שיוצאים למכשיר ושרבים מאתנו מתעלמים מהם ביום-יום. העדכונים הללו אחראיים על תפקוד המכשיר והביצועים שלו, והתעלמות מהם פוגעת בתפקוד שלו. מעבר לכך, כדאי גם למחוק תמונות, סרטונים ואפליקציות שאינן בשימוש.

 

אם יש תקלה משמעותית – חשוב לפנות לשירות מקצועי

אייפון הוא מכשיר חזק ואמין שלא מתקלקל סתם כך, וכאשר מתפתחת תקלה היא בדרך כלל משמעותית למדי. למעט המצבים שאותם ציינו, בהם ניתן לנסות לבצע תיקון בסיסי בעצמנו, במצב של תקלה באייפון בהחלט כדאי לכם לפנות למעבדה מקצועית שתספק לכם שירות תיקונים מלא ואמין.

תיקון אייפון אמין

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא