חיפוש

3 יתרונות בבית חכם

עד לפני שנים ספורות, בית חכם היה נראה כמו המצאה מסרטי מדע בדיוני. היכולת לשלוט מרחוק בבית, להדליק את המזגו או את החימום בדרך הביתה, והאפשרות להוריד את התריסים בלי לקום מהספה בסלון היתה נשמעת הזויה.

אבל הטכנולוגיה מתקדמת באופן בלתי נתפס, ולא רק שהיא קיימת היום, אלא שהמחירים שלה סבירים לגמרי, מה שאומר שלא רק מיליונרים עם המון כסף יכולים לגור בבית כזה, אלא שגם אנשים רגילים כמונו יכולים להרשות לעצמם את התענוג הזה.

 

מהו בית חכם?

מכיוון שאנו שומעים הרבה מאוד את הביטוי הזה, אבל לא תמיד ברור לנו מהו בדיוק אומר, יצאנו לשאול את המקצוענים של חברת גלובל קוואלטי על מה כולם מדברים? התשובה די פשוטה. בית חכם הוא בעצם בית שמתוכנן היטב כך שנוכל לשלוט בכל מיני אפשרויות ודברים בו באמצעים טכנולוגיים.

כך, במקום לכבות ולהדליק את האור עם המפסק המוכר אפשר לעשות את זה דרך המכשיר הסלולארי שלכם, או להדליק את הבוילר ביום חורף קר כאשר אתם בנסיעה בדרך חזרה מהעבודה. כדי שנבין קצת יותר על מה בדיוק מדובר ולמה כדאי להתקין מערכת בית חכם, אספנו כאן עבורכם כמה יתרונות של הבית החכם.

בית חכם

היתרון הראשון – חיסכון כלכלי

אין ספק שאחד הדברים שאנחנו הישראלים הכי אוהבים לעשות הוא להשאיר את הכסף שלנו אצלנו בכיס. על פניו בית חכם לא מתחבר לנו עם חסכון כלכלי כי טכנולוגיה היא דבר יקר. אבל חשוב מאוד לזכור שהאפשרות לשלוט בבית בצורה חכמה יכולה לסייע לכם לחסוך בחשמל וכך בעצם לחסוך גם בכסף. אם למשל שכחתם לכבות את האור או את המזגן מערכת בית חכם תדע לזהות שהחדר ריק ולכבות אותם.

 

היתרון השני – נוחות

בסופו של דבר, כולנו אוהבים פינוק ונוחות, ומערכת בית חכם היא דבר נוח בצורה מטורפת. רק תדמיינו את האפשרות להגיע הביתה ביום קיץ חם אחרי שהמזגן כבר דלק 20 דקות והבית קריר ונעים, או להיכנס ביום חורפי וקר כשהבוילר כבר דלק חצי שעה ויש לכם מספיק מים למקלחת חמה. הנוחות היא גם בדברים הקטנים: תוכלו לכבות את האור או לסגור את התריס בלי לצאת מהמיטה או לקום מהספה.

בית חכם

היתרון השלישי – אסתטיקה ועיצוב

אם אתם אנשים שהנראות של הבית מאוד חשובה לכם, ואתם משקיעים הרבה בעיטורים דקורטיביים ובעיצוב פנים, בית חכם הוא בשורה אדירה עבורכם. אחד הדברים הבולטים והפחות יפים בבתים שלנו כיום הוא מפסקים וכפתורים חשמליים. במערכת בית חכם ניתן להתקין לוחות בשלל דגמים במקום אותם מפסקים מכוערים.

 

סיכום

מערכת בית חכם היא בשורה ענקית שתשפר לכולנו את החיים בצורה משמעותית. היא מאפשרת לנו לחסוך בחשמל ולשמור על כדור הארץ, ועל הדרך גם על הארנק, והיא הופכת את החיים לנוחים הרבה יותר.

בית חכם

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא