חיפוש

  3 טיפולים שכדאי לבדוק שהוטרינר שלך עושה

וטרינר הוא בעל מקצוע מהותי לחיי הכלב והחתול שלכם. הוא שם עבורם לטפל בכל בעיה שעולה, למנוע בעיות עתידיות ולוודא שהם חיים את החיים הכי טובים ובריאים שניתן לבקש עבורם. בחירת וטרינר היא משימה חשובה שמצריכה בדיקה של סוג הטיפולים שהווטרינר מעניק.

 

שירותי בריאות לבעלי חיים

גם חיות המחמד שלכם זקוקות לשירותי בריאות שונים בכל מהלך החיים שלהם. מגיל ינקות, לתוך חייהם הבוגרים וגם כשהם מזדקנים, שירותי בריאות לחיות הם חלק מהותי בשמירה עליהם ובהבטחת חיים ארוכים. עוד לפני שאתם מביאים את חיית המחמד החדשה שלכם הביתה חשוב לבצע מחקר מעמיק ולבחור וטרינר מקצועי ומהימן שיוכל לטפל בחיה שלכם ולהעניק לה את הטיפול הכי יסודי ברמה הכי גבוהה. https://www.mahmadi.co.il

 

אילו טיפולים חשוב לוודא שהווטרינר שלך עושה?

כשאתם בוחרים וטרינר חשוב מאוד לוודא שהוא או היא מבצעים במרפאה שלהם את הטיפולים הבאים:

 

חיסונים

חיסונים הם טיפול שהוא בגדר חובה עבור כל מגדל או בעלים של חיית מחמד שמעוניין למנוע כמה שיותר בעיות בריאותיות, מחלות וסיבוכים רפואיים שונים. את החיסונים הראשונים מבצעים בגיל מספר שבועות -החל מ7 שבועות בערך – והם מכסים את המחלות הנפוצות ביותר בקרב כלבים וחתולים, כמו כלבלבת, דלקת כבד, פרוו ועוד. במידה וקיבלתם כלב מעמותה, חשוב לוודא שהכלב עבר את החיסונים הללו. בהמשך חייו הכלב יקבל זריקות נוספות כמו נגד תולעת הפארק ונגד כלבת.

חיסונים

עיקור וסירוס

החל מגיל 7 חודשים ניתן לסרס או לעקר בעלי חיים שונים. לעיקור ולסירוב יתרונות בריאותיים רבים אשר משפיעים בצורה משמעותית על אורח וכן אורך החיים של הכלב והחתול שלכם. מרפאה מקצועית עם אנשי מקצוע מנוסים ומהימנים, תבצע עיקור וסירוס באופן קבוע למאות של כלבים וחתולים מדי חודש. וטרינר מנוסה יוכל לייעץ לכם לגבי מועד העיקור או הסירוס עבור חיית המחמד שלכם ולהסביר לכם כל מה שצריך לדעת על התהליך ואיך הוא ישפיע על הכלב או החתול שלכם בעתיד.

 

בדיקת שיניים

בריאות השיניים והחניכיים של הכלבים והחתולים שלנו חשובה מאוד, כמעט כמו הבריאות הדנטלית שלנו, בני האדם. גם בעלי חיים שונים יכולים לפתח בעיות כמו חניכיים רגישות, חורים בשיניים, אבנית וכולי – שיצריכו טיפולים מקיפים ומעמיקים על ידי רופא מוסמך. בכדי לוודא שחיית המחמד שלכם לא תגיע למצב בו היא זקוקה לטיפולים הנ״ל, חשוב לבדוק מראש שהווטרינר שבחרתם מבצע בדיקה לשיני הכלב מגיל גורות, כזו שיכולה לתפוס בזמן היווצרות של אבנית או בעיה אחרת, בכדי שאתם תוכלו לטפל בה לפני שהיא מחמירה והופכת לבעיה כואבת ויקרה.

 

לסיכום

וטרינר טוב שמעניק שירות מקיף ומעמיק הכולל טיפולים כמו חיסונים, עיקור וסירוס, בדיקות שיניים ועוד. בדקו שהווטרינר שאתם בוחרים מנוסה ומקצועי שמסוגל לתת לחיית המחמד שלכם את החיים הטובים ביותר.

עיקור וסירוס

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא
הדברת פשפשים

מתוך מזיקים שונים שרבים מאתנו עלולים להיתקל בהם במהלך