חיפוש

2 סוגי סורגים לבית שאתם צריכים להכיר

הטכנולוגיה המתקדמת הובילה להתפתחות של סורגים מסוגים שונים. לכל אחד מהם יש יתרונות רבים שחשוב להכיר טרם הבחירה. מדריך זה יציג בפניכם את הסורגים הנפוצים ביותר, כדי שתוכלו להכיר בהם מקרוב ולרכוש את הסוג המתאים עבורכם ביותר מכל הבחינות.

 

סוג ראשון – סורגים שקופים

אי אפשר לעסוק בסוגי סורגים נפוצים, מבלי להציג בפניכם את הסורגים השקופים שהפכו להיות להיט בישראל ובעולם. מדובר בגרסה העדכנית של סורגי הבטיחות שמקנה ביטחון מבלי לפגוע במראה הבניין. בחירה בסורגים אלה מצריכה בירור אודות החומר שממנו הם עשויים (פוליקרבונט) שנחשב לחומר חזק ועמיד במיוחד. חשוב לציין שסורגים אלה לא מגנים רק מפני נפילות, אלא גם מפני קרני השמש שעשויות לסכן את בריאותנו.

סורגים לבית

סוג שני – סורגים עם רשת

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה ניכרת ברכישת סורגים עם רשת. שכן, הפטנט הייחודי שהומצא פה בישראל, מאפשר לשלב בין 2 פתרונות הגנה:

  1. הגנה מפני פורצים
  2. הגנה מפני מזיקים (יתושים, זבובים וכו')

סורג זה נחשב לעמיד וחזק במיוחד והוא יאפשר לכם ליהנות מבית בטוח מכל הבחינות. לחצו על הקישור הבא ותגיעו לחברה שמספקת את הסורגים הללו: https://www.reshethagana.com.

 

הפרמטרים שחשוב לבדוק טרם התקנת סורגים

חשוב שתדעו שיש כמה פרמטרים שעליכם להכיר ולבחון היטב, רגע לפני שתבחרו את הדגם המתאים עבורכם:

  1. עברו בדיקות מקיפות: סורגים איכותיים עברו בדיקות קפדניות והתגלו כעומדים בעומס רב
  2. כוללים אחריות: ספקי סורגים מקצועיים צפויים להציע לכם 10 שנות אחריות על הרכישה
  3. מוכרים לחברות הביטוח: מי שמחזיקים בביטוח דירה, צריכים לבדוק שהסורגים שיירכשו על ידם מוכרים לחברת הביטוח. שכן, זו עשויה להתנער מאחריות בכל הנוגע למסירת פיצויים, במידה ויתגלה לה שהסורגים שבביתכם אינם מעכבים פריצה
  4. לא פוגעים בחזות של המבנה: הסורגים שהוצגו בפניכם לעיל שומרים על מבנה בעל עיצוב אסתטי

 

אל דאגה – כך תגיעו לספק מומלץ

כידוע, רכישה של סורגים לבית אינה עניין של מה בכך. מדובר בתהליך שיצריך מכם בחירה איכותית ונכונה. אנחנו כאן כדי לסייע בהקשר זה ולכוון אתכם לספק איכותי. נסביר שעליכם לבדוק תחילה כמה ספקים שונים ולוודא שהסורגים שהוצעו לעיל קיימים בקטלוג שלהם. לאחר מכן, תצטרכו לקרוא חוות דעת שנכתבו על הספקים הללו ברחבי הרשת. שכן, כך תוכלו לקבל את התמונה המלאה בכל הנוגע לטיב המוצר והשירות.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המידע הרלוונטי שנוגע ל – 2 סוגי הסורגים לבית שאתם חייבים להכיר. כעת, ברור לכם שמדובר בסורגים מתקדמים במיוחד שיגנו עליכם ולא רק מפריצה (אלא גם מפני מזיקים והשמש הקופחת). זו העת לערוך בירור אודות ספק מומלץ שיספק לכם הגנה מלאה ולבצע את הבחירה הנכונה. נאחל בהזדמנות זו שלא תדעו כניסה של חרקים ואנשים לא רצויים לביתכם.

סורגים עם רשת

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא