חיפוש

12 זה גיל מושלם – ארבע סיבות להזמין מנטליסט לבת מצווה

אם הבת שלכם מתקרבת לחגיגות הבת מצווה שלה, אתם ודאי מחפשים יחד איתה רעיון מקורי ומיוחד שישדרג את האירוע החגיגי. יכול להיות שכבר חגגו בכיתה כמה בת מצוות והיא חוששת שהמסיבה שלה תיראה משעממת אחרי המסיבות של חברותיה. הזמנת מנטליסט לבת מצווה תהפוך את החגיגה שלה לשונה וייחודית בנוף, ולאירוע שכל הכיתה תדבר עליו.

הילדה מתקרבת ליום הולדתה השנים עשר וההתרגשות רבה. כמו כל החברות שלה, היא רוצה חגיגה מיוחדת ויפה, שתאפשר לה גם ליהנות עם החברים והחברות, להראות שהיא מיוחדת וקצת גם להשוויץ במסיבה מושקעת. כדי לעשות את זה צריך להשקיע במיקום, בכיבוד, במתנות – וגם באטרקציה המרכזית. אמן חושים – mxgems מסביר למה מנטליסט הוא בחירה מעולה לבת מצווה.

 

סיבה ראשונה: לאף אחת לא היה כזה

יכול להיות שבאירועים קודמים שבתכם נכחה בהם היו מופעים או אטרקציות ייחודיות, אבל הסיכוי שלתלמידה אחרת בכיתה הייתה בת מצווה שבה הופיע מנטליסט הוא נמוך מאוד. אמנם הפופולריות של מנטליסטים ואמני חושים עולה בשנים האחרונות, אך בכל זאת זה מופע שנתפס כפחות מתאים לילדים, אלא לקהל בוגר יותר.

הסיבה לכך היא בין היתר ההבחנה, שגם מנטליסטים שומרים עליה, בין קוסם, שממותג כמתאים לילדים, ובין מנטליסט. בדיוק בגלל זה, מה יותר מתאים לחגיגה שמיועדת להכניס את הילדה לעולם המבוגרים, מאשר מופע שכביכול מתאים יותר למבוגרים, אבל לטובת החגיגה שלה – יותאם גם לה?

 

סיבה שנייה: מופע שאף אחד לא ישכח

הזמנה של אמן חושים או מנטליסט מעולה לבת המצווה מבטיחה מופע מרתק שישאיר את הקהל עם עיניים פעורות. הטכניקות המיוחדות והפעלולים המטריפים ישמרו על החוגגות בציפייה מתמדת לחלק הבא במופע, ויהפכו את האירוע של בתכם לשיחת היום, שזה בדיוק מה שהיא הייתה רוצה, אם תשאלו אותה. אף נערה לא תרצה מסיבה שכולם ישכחו ממנה בשנייה שהם יצאו מהדלת, והזמנת מנטליסט מבטיחה שאין סיכוי שזה יקרה.

 

סיבה שלישית: מהנה בכל גיל

נכון, ילדים בני 12 הם לא ילדים קטנים, כך שמפעיל שמזמינים למסיבת בת מצווה לא צריך באופן כללי להיות ילדותי ומשעמם למבוגרים, אבל בכל זאת יש הבדל בין תחומי עניין של בני נוער צעירים ובין אלה של מבוגרים. הופעה של אמן חושים, לעומת זאת, היא אופציה מעולה לכל גיל, ובמידה ויש אורחים מבוגרים יותר, למשל אם מדובר בבת מצווה שאליה מוזמנים גם קרובי משפחה או חברים טובים של ההורים, זה שיקול חשוב.

 

סיבה רביעית: מאפשר לכלת השמחה מקום בהתאם לרצונה

לא כל הנערות הן אותו דבר. חלקן ישמחו להיות מסמר הערב וחלקן יותר ביישניות. לקראת מופע של מנטליסט טוב תוכלו לקיים שיח ברור, בהשתתפות הנערה, שמבהיר כמה היא מעוניינת לקחת חלק פעיל כמשתתפת, או אם היא מעדיפה בכלל לשבת מהצד. חשוב לזכור ששתי האפשרויות לגיטימיות, ולמרבה השמחה, מופע של מנטליסט יכול לאפשר את שתיהן.

מנטליסט לבת מצווה

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא