חיפוש

שמיכת שרוולים – איך ליהנות מהקור גם בחורף

בין אם מחממים את הבית בחורף עם מזגן ובין אם לא, אין יותר כייף מלשבת מכורבלים בשמיכת שרוולים מול הטלוויזיה וליהנות מאווירה חמימה.

המאמר יפרט איך ליהנות מהקור באמצעות השמיכה המושלמת.

 

המתנה שתשדרג לכם את החורף

שמיכת שרוולים תעניק לכם חמימות, חופשיות ואווירה ביתית. לא חייבים להדליק לאורך כל היום והערב את המזגן או התנור ולבזבז חשמל וכסף מיותר. ניתן להתחמם בשמיכת שרוולים וליהנות מחמימות והתכרבלות נעימה. עם זאת, גם כשמחממים את הבית השמיכה מעניקה מגע נעים וניתן להתנהל איתה בכל אשר תעשו. אפשר לאכול איתה באופן חופשי, לקרוא ספר, לעבוד מול המחשב או לצפות בטלוויזיה ועדיין להיות מכוסים. זוהי המתנה האולטימטיבית לכם ולמכריכם לקראת החורף. חשבו כמה נחמד לרכוש שמיכה כזו לבן הזוג או להורים המבוגרים שלא תמיד זוכרים לחמם את הבית.

 

המצאת המאה

שמיכת השרוולים הומצאה על ידי תלמידי קולג' בארצות הברית מתוך צורך. התלמידים ישבו ללמוד לבחינות בקור כלבים ולא הסתפקו בחימום הבית. הם הגיעו למסקנה שהשמיכה נוחה מאוד כשישבו מול המחשב ולמדו וכך למעשה פיתחו את הנושא. תוך שנה השמיכה שווקה כמוצר חובה בכל בית. השמיכה מאפשרת לידיים לנוע בחופשיות ולעשות הכל. היא מפנקת, אופנתית וניתן למצוא אותה במגוון צבעים וגדלים. לפיכך, היא הפכה גם למתנה האולטימטיבית עבור חברים ומשפחה. כשתעניקו אותה כמתנה החברים ידעו שאתם חושבים עליהם ושאכפת לכם. זוהי מתנה אישית שמראה על הרבה תשומת לב ועל כך יוקירו לכם תודה.

 

מה צריך לבדוק כשרוכשים את השמיכה?

השמיכה בדרך כלל מגיעה במידות של 178 ס"מ אורך ו-137 ס"מ רוחב. מידות אחרות אינן רלוונטיות כי זוהי מידה המתאימה לכל גוף. חשוב לבדוק את החומר ממנו עשויה השמיכה. האם הוא נעים? האם יש מרחב לידיים בשרוולים ולקבל אחריות לשנה במידה ויש צורך להחליף או לתקן אותה. ניתן לרכוש אותה באמצעות חנות מקוות ולקבל אותה במשלוח מהיר באמצעות דואר רשום. בנוסף, חשוב לבחור חנות אמינה המוכרת מוצרים נוספים ובעלת מוניטין. רכישת שמיכה כזו בשוק תהיה פחות איכותית ולא תהיה עליה אחריות. שימו לב שהגאדג'ט המדליק הזה חייב להיות איכותי.

 

הקץ לשמיכת הצמר

מכירים את זה שבעבר היינו מתכרבלים בסלון עם שמיכת צמר או סוג אחר ובכל תזוזה השמיכה הייתה נושרת על הרצפה ושוב היה קר? או שלא היינו מסוגלים לאכול ולקרוא כשאנו עטופים בשמיכה וצריכים לדאוג שהידיים יהיו כל הזמן בתוכה? – עם שמיכת השרוולים הכל השתנה. החופשיות שהיא מאפשרת מסייעת לנו לבצע פעולות שונות מבלי שהיא תיפול ומבלי שהידיים יהיו מקובעות בתוכה. יתרה מכך, העיצוב שלה יפה יותר. ניתן להשיג שמיכות בצבע אחיד, בדגם נמר או שמיכות עם דמויות מצוירות כמו סנופי המתאימות גם לילדים שלנו.

 

ילד יושן

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא