חיפוש

האם רצפת הבית יכולה להיות היהלום של הבית?

רצפת הבית שלכם לא חייבת להיות משעממת וסטנדרטית.

הרצפה היא קנבס חלק וגדול, שרק מחכה שתעשו שימוש במעט צבע כדי להפיח בו חיים חדשים.

כאשר אתם משדרגים את רצפת הבית, אתם למעשה לוקחים אלמנט בעל השפעה אדירה על המראה הכללי של הנכס, ומחוללים בעזרתו מהפך שלם בבית.

רצפת הבית יכולה בהחלט להיות היהלום של הבית, בעזרת מספר כלים שימושיים.

 

ריצוף פרקט איכותי

פרקטים אינם נמצאים בשימוש נרחב בישראל בינתיים. הסיבה לכך היא בעיקר היסטורית. המחסור היחסי של ישראל במשאבי עץ, גרם לרוב הבתים לבחור באריחי אבן או קרמיקה לריצוף הבית, וחברות גדולות שקמו כמו אבן קיסר אשר התמחו בייצור אריחים מסיליקה הגבירו אף יותר את המגמה הזו. למרות זאת, ריצוף פרקט איכותי הולך ופורץ אל השוק הישראל. רצפת פרקט היא מבודדת אקלים נהדרת, ותסייע לכם לשמור על בית ממוזג היטב בכל ימות השנה. הפרקטים מגיעים במגוון עצום של צורות, וממגוון נרחב של עצים או חומר סינטטי. פרקטים בראשון לציון, בתל אביב ובצפון הארץ, הפכו למודה החדשה, מאחר והם מעניקים לרצפת הבית אווירה אירופאית יוקרתית, יחד עם עיצוב חמים ונעים.

 

שטיחים ואריחים דקורטיביים

שטיחים הם פריט אשר נמצא בשימוש כבר אלפי שנים לקישוט רצפת וקירות הבית. השטיחים יכולים להגיע במגוון עצום של סגנונות עיצוב. חלק יעדיפו שטיחים במראה חלק ונקי, בעוד חלק יעדיפו שטיחים מלאים בסמלים מורכבים, או שמתארים סיפור כלשהו. ישנם שטיחים אשר מיוצרים כך שיהיו צמריריים יותר, ואחרים עם סיבים שטוחים וצפופים. הבחירה בשטיחים היא נוחה, מאחר והיא מאפשרת שדרוג מהיר של הרצפה, בלי צורך להוציא כסף על שיפוץ, ובמידת הצורך ניתן פשוט להחליף אותם. אריחים דקורטיביים לעומת זאת, הם פריט אשר דורש פירוק והתקנה מחדש של רצפת הבית. אריחים אלו יכולים להיות אריחי אבן בעלת מראה מיוחד, או אריחים פשוטים יחסית, אשר עברו תהליך עיבוד וצביעה מחדש. ניתן לבחור מבין כמות אדירה של דוגמאות, עד שתמצאו את האריחים המתאימים לכם ביותר, או לגשת ישירות אל יצרן אריחים דקורטיביים, ולהסביר לו בדיוק מהן השאיפות העיצוביות שלכם, ולשלם לו על ייצור אריחים בעיצוב אישי.

 

פוליש ווקס

פעמים רבות, הסיבה לכך שישנה שאיפה להחליף את הרצפה היא לא בגלל עיצוב מיושן או לא אהוב על בני הבית, היא פשוט אבדן ברק של הרצפה, ושריטות מרובות. חשוב מאוד להבין, שניתן בקלות מאוד להפיח ברצפה הישנה שלכם חיים חדשים, ולהחזיר אותה אל הברק והחיות שהיו לה בתחילת דרככם המשותפת. תוכלו להזמין שירותי פוליש ווקס, אשר יחוללו פלאים עבור אריחי הרצפה שלכם. שירות זה כולל קרצוף מסיבי של אריחי הרצפה, עד שהחריצים הקטנים בהם ייעלמו לחלוטין. בנוסף, הטיפול כולל גם מריחת ווקס ייעודי, אשר ימנע שריטות בעתיד, וישמור על המראה המבריק של האריחים.

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא