חיפוש

3 רכבי המיני המובילים בשוק

רכבי המיני הפכו לפופולריים יותר מאי פעם, זאת לאור נוחות הנסיעה אך גם הפרקטיות הרבה. מהם שלושת רכבי המיני המובילים כיום בשוק? להלן כל הפרטים.

 

רכבי מיני – נוחות ללא פשרות

בשנים האחרונות ניתן לראות כי רכבי המיני הפכו לפופולריים יותר מאי פעם במדינת ישראל, זאת לאור העובדה כי מדובר ברכבים קומפקטיים ונוחים אשר מאפשרים נסיעה נעימה ושקטה אך בו בעת גם פרקטיות, החל מחיפוש החנייה ועד לצרכים השונים בהתנהלות היום יומית. למעשה, כפי שמסבירים המומחים של חברת קפיטל מוטורוס, סוכנות הרכב המובילה כיום בישראל, הביקוש הרב לרכב מיני הוביל להגברת הייבוא מהמותגים הגדולים ביותר בעולם, כאשר כיום ניתן לרכוש את רכב המיני המתאים לכם בעלות נוחה ובתנאי מימון נוחים, כפי שמציעה סוכנות הרכב. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי על מנת לרכוש רכב מיני יד ראשונה חשוב להתייעץ עם צוות המומחים של החברה, אשר מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר אשר יוכלו להתאים את הרכב לצרכים כמו גם לתקציב, וזאת על מנת להבטיח כי הרכב אותו תרכשו אכן ישרת אתכם כהלכה. להלן שלושה מהדגמים המובילים כיום בשוק, אשר כולם נמכרים דרך סוכנות הרכב קפיטל מוטורוס:

  • קיה פיקנטו – רכב המיני האהוב ביותר על הנהג הישראלי, זאת לאור העובדה כי על אף ומדובר ברכב מיני הוא מצויד במנוע חזק עם נוחות נסיעה מקסימלית, עיצוב פנים חדשני עם מקסימום מקום ובנוסף, תא המטען של הרכב גדול במיוחד ועיצוב הרכב צעיר, דינאמי ואטרקטיבי. כאשר הרכב עצמו מאובזר במערכות בטיחות מהטובות בעולם, וכן תצרוכת הדלק של הרכב נחשבת לחסכונית במיוחד, מה שמהווה יתרון משמעותי בעבור אלו אשר רוצים לרכוש רכב חדש, אולם להקל בהוצאות השופטות. בנוסף, הקיה פיקנטו החדשה מאובזרת מערכות טכנולוגיה מתקדמות הכוללות מערכות בקרה, מצלמה קדמית כמו גם אפליקציות אשר מותקנות על המסך הקדמי ברכב, מה שמהווה הזדמנות לרכישה של רכב צעיר, דינאמי אך בו בעת גם נוח ובטיחותי.
  • יונדאי i10 – בדומה לקיה פיקנטו, גם ליונדאי מנוע חזק וכן תיבת הילוכים אוטומטית. מדובר ברכב האולטימטיבי לנסיעה בעיר, זאת לאור עיצוב צעיר וחדשני וכן מערכות בטיחות אשר כוללות שישה כריות אוויר, מערכות שליטה מההגה וכן שליטה על כלל המערכות החשמליות, עם נוחות מקסימלית.
  • אופל אדם – מיני רכב בולט בשוק הישראלי, זאת לאור מנוע בנפח של 1.0 בנזין, עם תצרוכת דלק זולה במיוחד. הרכב מצויד בארבעה מושבים וכן מערכת מולטימדיה איכותית, כמו גם מצלמת נסיעה אחורית וכן מערכות הגנה ובטיחות מתקדמות, כל זאת על מנת להבטיח כי הנסיעה תהיה חלקה ושקטה, אך בו בעת בטיחותית.

מעוניינים לרכוש רכב מיני? למידע נוסף הנכם מוזמנים להיכנס לאתר בכתובת https://www.cmotors.co.il.

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא