חיפוש

איך מעצבים את הבניין והבית בצמחיה מלאכותית – המדריך המלא

כל חלל שבו בני האדם נמצאים הוא כזה שיכול להיות שונה לפי הדרך שבה אותו מעצבים. עיצוב חכם הוא כזה אשר מעלה כל מיני סוגים של תחושות, ואת העיצוב של החלל מתאימים בצורה שתלווה את האדם בצורה שהולמת את מה שרוצים להשיג באותו מקום.

מאז הכניסה של צמחים מלאכותיים אל הבתים ואל העסקים, היו כאלה אשר העלו בעיקר תחושה של סקפטיות לגבי ההצלחה של כל אלה, אבל מן הרגע שבו הצמחים החלו להיות מיוצרים באופן שמדמה אותם בחיקוי מושלם אל הדבר האמתי – הדרך אל עיצוב בסיוע של צמחיה מלאכותית הייתה כבר סלולה עם היצע נדיב מאוד של צמחים לעיצוב של משרדים, מסעדות ואפילו בתים פרטיים.

 

צמחיה מלאכותית: יוצרים קיר דקורטיבי עם צמחים

רואים את זה כבר מופיע ביותר ויותר משרדים יוקרתיים וכן עבור אולמות וגני אירועים – הצבה של קיר שלם של צמחים מכל מיני סוגים כמו באתר דקוריישן 2000 בצורה שהופכת קיר ריק לקיר מלא בירוק ושאר צבעים.

יצירה של קיר עם צמחייה אמיתית היא התעסקות שעולה יותר מידי עסק גם עבור הרכישה של הצמחים עצמם, גם עבור הקנה מקצועית של צמחים לקיר וגם מבחינת הפעולה של התחזוקה וההשקיה של הצמחים.

אולם, ברגע בו קונים קיר עתיר בצמחים ירוקים מכל מיני סוגים, וכולם מלאכותיים, לא צריכים לעשות שום דבר מלבד לשמור על הניקיון של אלה בצורה עקבית. המראה שנוצר הוא מאוד מרשים, ובין רגע הקיר הזה הוא נקודת עיצוב בולטת שמעשירה את החלל באופן שלעין מאוד נעים.

 

אגרטל פרחים לשולחן/ לשידה

השולחן של האוכל ו/ או הקונסולה הם בין הרהיטים שרואים באופן מיידי לאחר שנכנסים אל הבית, והצבה של פריט קישוט כמו אגרטל יכולה להועיל בצורה רבה אל העיצוב החם והביתי.

מכיוון שלא כל אחד יכול לטרוח עם רכישה של פרחים טריים והטיפוח של עציץ פרחוני זה לא דבר שכולם בו מעוניינים, הצבה של סט של פרחים שיוצרים בצורה עצמאית מסוגים אהובים של פרחים מלאכותיים מאפשרת ליהנות מהצבעוניות של פרחים מבלי להיות כבולים אל טיפול בהם מלבד ניקיון של אבק שמידי פעם מצטבר לאחר כמה וכמה ימים.

כל אחד חופשי לבחור לעצמו אגרטל יפה להנחה של הפרחים שנבחרו, כאשר היום יש כבר מבחר רחב של אגרטלים שכוללים פרחים מלאכותיים לאנשים שפחות אוהבים ליצור סט כזה בצורה עצמאית.

 

צמחיה מלאכותית: הצבה של עץ מלאכותי בלובי של בניין

הלובי של בניינים רבי קומות הם כבר כאלה שמגיעים בצורה מאוד יוקרתית מבחינת העיצוב האדריכלי שלהם. הם כוללים תקרה מוגבהת ועם הוספה של תאורה מעוצבת לצד הצבה של צמחיה מלאכותית בצורה של עצים גבוהי קומה ומרשימים- ניתן ליצור מראה שהוא גם הולם בניין של מגורים וגם מגביר את התחושה של חלל שבו יש תחושה של יוקרה ושל עיצוב שלא פוסח על אף אחד מן האזורים של המרחב הענקי. ניתן לבחור מבין סוגים שונים של עצים שכוללים עצי מייפל גבוהים ולגמרי מלאכותיים, עץ פיקוס בעל עלים לבנים שרבים מחבבים וכן עצי צפצפה שנותנים רושם ירוק ומלא עלים.

 

בוחרים עציץ דקורטיבי לסלון

סלון של בית הוא המקום הזה שאליו נאספים בני משפחה ואורחים, ואת המקום הזה טורחים לעצב בצורה מוגברת מכל שאר חללי הבית בשל העובדה שאותו אנשים רבים פוקדים ואותו תמיד כאשר נכנסים אל הבית רואים.

אם ישנה פינה שבה אין שום דבר, ניתן להניח בה עציץ עם עץ מלאכותי בגובה בינוני, וברגע קל אחד הופכים את החלל הזה של הסלון למשהו שהוא הרבה יותר נעים ומשדר אווירה חמימה מבלי שתהיה כל השקעה בבחירה של צמח אמתי שמתאים לצל מלא ואותו יש להשקות ובו יש לטפל לפי ההוראות.

 

צמחיה מלאכותית: מעשירים את הגינה

מצד אחד אנשים מאוד אוהבים מראה של גינה עם הרבה מאוד צמחים מכל מיני סוגים, ומצד שני לא לכל אחד יש את הזמן הזה עבור טיפוח קבוע ומתמיד בצמחים- דבר שמצריך גם הבנה בצמחים וגם רכישות ש ציוד תחזוקה מתאים.

האלטרנטיבה של רכישת כמה סוגים של צמחים נמוכי קומה, כמה צמחים בינוניים וכמה עצים הופכת את הגינה ואף את המרפסת אל מקום עשיר בצבעי ירוק שמחברים את המקום אל הטבע מבלי שהדבר יהיה כולל את כל מה שפחות מן הטבע אוהבים, כמו כל מיני סוגים של מזיקים שאת הגינה מחבבים. זהו פתרון מעולה עבור מרפסות, וזה ממשיך את אותו עיצוב שכולל דשא מלאכותי שמביא אווירה של טבע מבלי להשקיע מאמצים רבים.

 

כניסה מרשימה אל המשרד

כאשר לקוחות נכנסים אל המשרד, זה חשוב מאוד ליצור את הרושם הנכון, ומלבד טיפוח הקירות ובחירה נכונה של שטיחים ורהיטים, זה כדאי מאוד להשקיע מחשבה לגבי הוספה של צמחים אל החלל עם הדגש של האזור של ההמתנה שבו כל הלקוחות בסבלנות מחכים.

הצבה של פרחים ו/או צמחים בנקודות שליד הממתינים וליד עמדת הקבלה הופכת את המקום ליותר נעים, כזה אשר משדר אווירה של רוגע. זה מסייע לכולם להשיג את התחושות שליכולות להיות עם יותר דגש על יוקרה עם צמח גבוה ומרשים או תחושה שהיא יותר ביתית עם צמחים כמו פיקוס בגובה בינוני בעמדת ההמתנה.

 

צמחים מלאכותיים עבור בית קפה

אווירה של בית קפה היא כזו שעדיף שתהיה נעימה ומרגיעה, ובחירה בצבעים של חום וכתום היא כזו אשר בולטת בבתי קפה ואותה כדאי לחזק עם התוספת של צמחיה מלאכותית שתוחמת אזורי ישיבה וכזאת אשר מקשטת את האזורים של הכניסה. צמחים כאלה לא יפריעו עם חרקים שנמשכים אל צמחים אמיתיים, ורק ייראו נפלא עבור סועדים שמחפשים מקום שנראה כמו גן אבל בפועל הוא אואזיס שטמון היטב באזור עירוני.

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא