חיפוש

עומדת ללדת? חמישה שירותים להכנת הקרקע

מזל טוב! אתם מצפים, השמחה גדולה, הבטן לאיטה גדלה – וההכנות, רבות הן… ואם כמה שאת אישה חזקה ועצמאית, ושהחברות והמשפחה עוזרים – לפעמים קשה לעשות הכל לבד. אז בואי נעבור ביחד על כמה שירותים שאפשר לשכור לקראת הלידה, ושיהפכו את ההליך לקליל ונעים יותר – זה לא פינוק, לא מותרות, ואם יש מישהי שהכי מגיע לה – זו לגמרי את!

 

שירותי ניקיון מחברה מקצועית

הזמן דוחק, ועם בטן הריונית – אף אחד לא מצפה ממך להיכנס עכשיו לסשן ניקיון מעמיק ויסודי של כל חלקי הבית. אבל – הדבר נדרש. תינוק חדש הוא יצור רגיש במיוחד, וכדאי לצמצם כמה שיותר את החשיפה שלו לסביבה מאובקת, רוויית אלרגנים, או סתם מלוכלכת. בית נקי ישמור גם על בריאותך, וגל על בריאות הרך הנולד. נמליץ לך להציץ כאן >>
  https://mbclean.co.il לקרוא, לבחון, ולמצוא שירות ניקיון שיתאים לך בדיוק – ולהזמין.

 

היולדת צועדת על קיבתה

עוד שירות שיוריד ממך הרבה לחץ, וגם ישמח במיוחד – הוא שירות האכלה וקייטרינג. אנחנו לא מדברים פה על האוכל לחגיגת הברית או הבריתה, אלא על שירות שיארגן לך אוכל מזין, בריא, טעים ומנחם – לכמה ימים אחרי הלידה. ההגעה הביתה אחרי בית החולים יכולה להיות קצת הלם, ומרבית האנרגיה מתמקדת בהחלמה ובטיפול בתינוק. משמע – למי בכלל יש כוח לבשל עכשיו? אז במקום לפנות לתזונה לא מאוזנת ולהתפתות לזלילה לא מבוקרת של שטויות, עדיף לדאוג מראש לשירותי מזון מוכן. בתיאבון!

 

יועצת הנקה

מרבית קופות החולים מעודדות הנקה על פני תחליפי חלב, ולכן גם משתתפות בהוצאות בכל הנוגע ליועצות הנקה. ליועצת הנקה כדאי ללכת לפני הלידה – לשיחה טובה, הכנה, ולימוד. התהליך עם יועצת ההנקה ממשיך כמובן אחרי הלידה, כשמגיעים להנקה עצמה, אך כמו בכל תחום בחיים – שווה להיערך מראש. פגישת טרום לידה שכזו תרגיע, תסייע, ותכין אותך היטב בשלבים של לקראת.

 

פיזיותרפיה של רצפת האגן

פיזיו של רצפת האגן היא טיפול משלים מהעולמות ההוליסטיים, ולכן הוא לא תמיד במודעות אצל הרבה מהיולדות – וחבל. במהלך ההיריון נוצר באזור זה עומס רב, שעלול להכאיב ולשבש את חיי היומיום של האישה. אבל אין סיבה שתסבלי – והכנה נכונה בעזרת הטיפול תוכל לסייע לך גם בעתיד שלאחר הלידה.

 

משלוחים עד הבית של שלל פינוקים

כמו שאמרנו בהתחלה – הכי מגיע לך. חשבי מראש על משלוח שישמח אותך בשבועות שלאחר הלידה, בין אם קבוע או חד פעמי. כל ההיריון התגעגעת לסושי? הזמיני מראש וקבעי לך ערב אחד שבו את מרשה לעצמך לדאוג אך ורק לעצמך.

שירותים שונים לקראת הלידה המתקרבת יוכלו להקל ולסייע, והכי חשוב – להאיר ולשמח. זה בסדר גמור לפנות לעזרה חיצונית מדי פעם, וכשהמבחר כה גדול – תוכלי למצוא בדיוק את השירות המתאים לך. שיהיה במזל!

ניקוי

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא