חיפוש

מתנות ללקוחות

מתנות ללקוחות הם הדרך שלכם להשאיר אותם במערכת, להגיד להם תודה ענקית על החלק שלהם בהצלחה שלכם, לחבק אותם ולהפוך אותם לחלק מהמעגל של לקוחות קבועים ונאמנים.

אבל זוהי גם דרך נפלאה לשמור על קשר עם לקוחות פוטנציאליים, להשאיר בתודעה ולהזכיר להם כל יום, שאתם נמצאים כאן בשבילם.

כשהם יהיו מוכנים להפוך ללקוחות פעילים – הדרך אליכם כבר תהיה הרבה יותר קלה, כי יש להם את מספר הטלפון והלוגו שלכם – על המתנה שהם קיבלו.

זוהי גם דרך נפלאה להעביר מסר, לשמר, או לחזק תדמית רצויה לעסק, למתג את עצמכם באופן הרצוי ועוד.

 

מתנות ממותגות ללקוחות

מיתוג הוא שפה של מילים, צבעים וצורות, שמשדרת ללקוחות שלכם, ברגע שהם רואים את המוצר, שזה מוצר שלכם. גם אם לא מדובר על מוצר שאתם מוכרים, אלא על מוצר מתנה, המייצג את העסק שלכם, שיש עליו את הלוגו ומספר הטלפון שלכם.

משום כך חשוב להתייחס אל מתנות ממותגות כאל חפץ ייצוגי, שכל מי שמקבל אותו מזהה אותו מיד עם הארגון שאתם מייצגים. משום כך, אנחנו מקפידים על שימוש במוצרים איכותיים בלבד, אשר יכולים לייצג אתכם בכבוד.

בנוסף, אפשרויות המיתוג של מה באלי מאפשרות לכם לבחור בזמן אמת, תוך שימוש קל וידידותי במערכת באתר, את הלוגו, התמונה, או הטקסט שאתם רוצים להדפיס על המוצר, את צבע המוצר ובמקרים מסוימים גם עיצוב מיוחד משלכם למוצר.

מתנות ממותגות ללקוחות יכולות להיות החיבור הישיר שלכם ללקוח ולכן אנחנו רואים בעיצוב והדפסה שלהן חשיבות גדולה.

 

מתנות ללקוחות עסקיים

אם כבר מדברים על מתנות ממותגות, אז חשוב להבחין בין מתנות ממותגות לכל לקוח שעובר בעסק לבין לקוחות עסקיים, שמספקים לעסק תזרים משמעותי, לפעמים מהווים אבן פינה של העסק ולכן חשוב להראות להם שהם לא רק מקור הכנסה עבורכם, אלא נכס של ממש.

לשם כך, אתם יכולים לבחור מתנה סמלית בעיצוב מושקע, או מתנה יוקרתית ממותגת, כמו אוזניות מפנקות, גאדג'טים מדהימים לרכב, רמקולים וציוד אלקטרוני נלווה לשימושים שונים, אביזרים מתוחכמים לבית, למשרד, לרכב ולמחשב, ציוד ספורט וכושר ואפילו אביזרים מפנקים שיהפכו את ימי הקורונה נוחים וקלים יותר.

כל אחד מן המוצרים הללו יכול להפוך למתנה יוקרתית ממותגת, עבור הלקוחות העסקיים שלכם.

 

מתנות שיווקיות ללקוחות

אפילו עסקים שנותנים שירותים חיוניים, כמו בנקים למשל, יודעים כמה חשוב לשמור על קשר רציף עם הלקוחות, לפרסם, לשווק ולמתג כל דבר שרק אפשר ולכן בנקים מחלקים ללקוחות שלהם מתנות שיווקיות.

אלה יכולות להיות מתנות ללקוחות חדשים בלבד, שמעודדות את הלקוח להצטרף למעגל הלקוחות הקבועים שלכם, לקחת סדרת שירותים, או מוצרים ולפתח לויאליות כלפיכם.

זו יכולה להיות מתנה סמלית ללקוחות פוטנציאליים, כזו שאתם יכולים לחלק לכל מי שעובר בסביבה, כי הן עלו לכם סכום סמלי בלבד, כמו עט ממותגת, או כל פריט קטן אחר.

זו יכולה גם להיות מתנה ללקוחות פעילים, שמיועדת לשמר אותם אצלכם ולחזק את הקשר הקיים, לאפשר להם להציג בגאווה את המתנה שקיבלו מכם ולעשות חשק ללקוחות חדשים להצטרף לחגיגה.

 

מתנות ללקוחות עם לוגו

אם כבר החלטתם לחלק מתנה שיווקית, מתנה פרסומית, מוצרי קדם וכל דבר אחר שיכול לחזק את הקשר שלכם עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים, חשוב שתוסיפו את הלוגו שלכם למוצר.

לוגו הוא המיתוג הראשוני והבסיסי של כל מוצר שתבחרו, הוא מקשר את העסק שלכם מיידית למוצר ומספק לכם חשיפה בלתי אמצעית חיונית.

באתר מה באלי תוכלו למצוא ממשק ידידותי למשתמש, שיאפשר לכם להוסיף בלחיצת כפתור את הלוגו של הארגון, לבחור את המוצר הרצוי לכם ולעצב אותו כרצונכם.

 

מתנות קטנות ללקוחות

אם אתם רוצים לחלק מתנה קטנה לכל לקוח פוטנציאלי שעובר בסביבה, אם אתם רוצים לתת משהו סמלי ללקוחות לכבוד אירוע מסוים וגם אם יש לכם תקציב מוגבל – מתנות קטנות ללקוחות זו הקטגוריה בשבילכם.

החל בעטים וכלה במסכות קורונה ממותגות – קיים מגוון אינסופי של מתנות קטנות, במחירי נוחים, שאתם יכולים למתג עם הלוגו ומספר הטלפון של העסק ולחלק, כדי להגביר את החשיפה שלכם בצורה משמעותית, מורגשת וניכרת.

 

מתנות ללקוחות לראש השנה

אחד משני החגים החשובים בלוח השנה היהודי הוא גם הזדמנות מושלמת לחזק את הקשר עם הלקוחות, לומר להם תודה ולהזכיר להם שאתם כאן בשבילם תמיד.

זהו חג המזמן אפשרויות מיוחדות, מתנות מיוחדות ללקוחות שלכם, מתוך המגוון היצירתי שתוכלו למצוא באתר שלהם.

חשוב לבחור מתנה המשקפת את הערכים של העסק, את המסר השיווקי שלכם, את החגיגיות של היום המיוחד הזה ושגם מייצגת אתכם בכבוד.

 

מתנות לפסח ללקוחות

החג החגיגי והחשוב הזה, מהווה גם הוא הזדמנות מושלמת להזכיר ללקוחות שלכם שאתם כאן, לומר להם תודה על חלקם בהצלחה שלכם, לחזק איתם את הקשר בדרך הכי כיפית שיש – לבחור עבורם מתנה חגיגית, ייחודית, ממותגת, שהם יוכלו להנות ממנה כל השנה.

בפסח נהוג לבחור מתנות עם אופי חגיגי, אביבי, קליל ושמח, או מתנות מתאימות לאירוח.

 

מתנות ללקוחות לתקופת הקורונה

נכון שלא מדובר על תקופה חגיגית, אבל זהו עדיין אירוע היסטורי ראוי לציון והזדמנות מושלמת לחזק את הקשר, כי זה מה שבאמת המתנות ללקוחות שלכם עושות הכי טוב.

תוכלו לבחור מסכות ממותגות, רב פעמיות בשלל צבעים ולעצב אותן בצורה שכל אחד ירצה מסכה כזאת, אפשר לתת בקבוק אלכוג'ל קטן ומעוצב ואפילו מד חום דיגיטלי, ללקוחות שאתם מאוד רוצים לפנק.

 

גאדג'טים מתנה ללקוחות

גאדג'טים הם קבוצה של מוצרים מתוחכמים, טכנולוגיים, חדשניים ושימושיים, שעושים את החיים יותר קלים ומהנים.

לרוב מדובר על מוצרים מעוצבים, יפים ואטרקטיביים, שכל אחד אוהב לקבל והחלק הכי כייפי הוא המבחר העצום שאפשר למצוא:

דיסק און קי – מוצר שימושי שכל אחד צריך, ניתן לעיצוב כמעט בכל צורה שתרצו וכמובן ניתן גם למיתוג.

ערכות USB –  מוצר פונקציונלי, נוח ואלגנטי, ניתן לעיצוב ומיתוג בקלות

קוביות לחץ – נקראות גם קוביות פידג'ט, ניתנות למיתוג, כיפיות ומפנקות

אוזניות איכותיות – שיכולות לעשות את החיים קצת יותר נוחים, נעימים וגם ממותגים כמובן

גאדג'טים קיימים בכל תחומי החיים. ניתן למצוא מגוון רחב של גאדג'טים שונים באתר מה באלי, לכל צורך ולכל סגנון.

 

מתנות כושר וספורט ללקוחות

יש לכם עסק שמוכר מוצרים ושירותים בתחום הבריאות? אתם רוצים לחזק את התדמית של העסק שלכם בתור עסק מקדם בריאות ואיכות הסביבה? רוצים לחזק את הקשר עם הלקוחות, לפתח לויאליות ולתת מתנה שימושית, שהלקוחות שלכם ישתמשו בה כל הזמן? סימן שזו הקטגוריה המושלמת עבורכם.

עם המודעות הכללית המתפתחת בעולם בתחום הכושר והספורט – אין לכם על מה להתלבט.

בשורה התחתונה, מתנות ללקוחות קיימות במגוון סגנונות, סוגים, עיצובים, צבעים והדפסות. לכם נשאר רק לבחור, לעצב ולהזמין. 

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא