חיפוש

מה ההבדל בין מיטה וחצי למיטה זוגית? מה יתאים לי?

אם אתם מתכננים לעבור דירה או לשפץ את הדירה בקרוב, או אם אתם סתם מעוניינים לפנק את עצמכם במיטה חדשה ונוחה יותר – הגעתם למקום הנכון. יש היום מגוון של מיטות שאותן תוכלו לקנות, והוא יכול לעיתים לגרום לבלבול. איזו מיטה עדיפה עבור הצרכים שלכם, מיטה וחצי או מיטה זוגית?

 

מהו ההבדל בין מיטה וחצי למיטה זוגית?

מיטה וחצי

מיטה וחצי זהו סוג המיטה האופייני לבני נוער ומתבגרים, אשר מידות הגוף שלהם כבר גדלו מדי בשביל להתאים למיטת הילדים שהייתה להם עד כה. עם זאת, מיטה וחצי תוכל להתאים גם לאדם מבוגר יותר שישן לבדו (כמו למשל אדם שמתגורר בדירת שותפים).

מיטה וחצי תהיה לרוב ברוחב של עד 120 ס"מ, והיא נוחה ומפנקת במיוחד ליחידים שמעוניינים להתרווח בנוחיות במהלך השינה שלהם. בקניית המיטה יש חשיבות רבה לנוחות האינדיבידואלית של כל אחד מאיתנו, על מנת שיהיה ניתן להנות משינה טובה! היכנסו לפרטים על מיטה וחצי, על מנת להתאים לכם את המיטה שתהיה הטובה ביותר עבורכם.

מיטה זוגית

מיטה זוגית, כשמה כן היא, מתאימה יותר לזוג. הרוחב הסטנדרטי של מיטה זוגית עומד על 140 ס"מ – רחבה יותר ממיטה וחצי, על מנת שתתאים באופן המיטבי לשני אנשים. מיטה זוגית היא המיטה המוכרת ביותר בעולם המיטות למבוגרים, כאשר גם רווקים לעיתים קרובות מעדיפים לרכוש מיטה זוגית (בין אם בשל הנוחות והמרחב הגדול יותר ביחס למיטה וחצי, ובין אם בשל מחשבה על העתיד אם וכאשר אם יהיו מעוניינים לצרף עוד אדם לחייהם).

 

כיצד ניתן לדעת מהי המיטה שתתאים לי?

אם אתם מתבלטים בין רכישת מיטה וחצי לבין רכישת מיטה זוגית, אחד הדברים שתוכלו לעשות על מנת לסייע בהחלטה הוא לקחת בחשבון מספר פרמטרים:

  • צורך: הפרמטר האלמנטרי ביותר כאשר מתלבטים באשר לרכישת מיטה הוא הצורך. האם אתם זקוקים למיטה שתשמש שני אנשים, או שמא אתם עתידים לישון במיטה לבדכם? אם המיטה מיועדת מלכתחילה לשני אנשים, ההמלצה הטריוויאלית היא לרכוש מיטה זוגית – שכן מיטה וחצי עלולה להיות מעט צפופה לשני אנשים.
  • נוחות: נוחות היא עניין אינדיבידואלי, ולכן עליכם לחשוב עם עצמכם – האם אתם מעוניינים במיטה רחבה יותר, ולכן גם במרחב גדול יותר במיטה, או שאתם לא זקוקים למרחב על מנת להרגיש בנוח במיטה?
  • מחיר: שיקול שכמובן גם אותו יש לקחת בחשבון – מהו התקציב שלכם עבור רכישת המיטה? מטבע הדברים, מיטה וחצי תהיה זולה יותר מאשר מיטה זוגית.

 

במידה ואתם עדיין מתלבטים, ניתן לפנות בכל עת לחנויות לרכישת רהיטים ולהתייעץ עם אחד מהמומחים בתחום שעובדים בחנות. הכוונה מגורם מוסמך זוהי הדרך הטובה ביותר לקבל את ההחלטה ולהתאים לעצמכם את המיטה המושלמת!

מיטה מפוארת

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא