חיפוש

ריף נדל"ן רינה צלליכין מסבירה – כמה פרויקטים חדשים בונים בישראל בשנת 2019?

מדינת ישראל נמצאת בתנופת בנייה משמעותית בשנת 2019, מה שמאפשר גם לכם להיכנס לתוך שוק משקיעי הנדל"ן בהשקעה כספית נוחה ומשתלמת. כל הפרטים אודות הפרויקטים החדשים של שנת 2019. – ע"פ ריף נדל"ן רינת צלליכין

 

ריף נדל"ן רינה צלליכין מסבירה כמה פרויקטים חדשים בונים בישראל בשנת 2019 והאם גם אתם תוכלו להצטרף למהפכה?

שנת 2019 היא ללא ספק שנת מפנה בכל הקשור לפרויקטים חדשים אשר נבנים, וזאת בשל האצה והפרשה של מאות דונמים כמו גם תוכניות של פינוי בינוי אשר נועדו להקל על מצוקת הדיור בישראל, אשר כידוע נחשבת לאחת המדינות המובילות בעליית מחירי הדיור כתוצאה ממצוקת שטח. למעשה, אם נבחן את מספר פרויקטים חדשים במרכז הארץ ניתן לראות כי שנת 2019 היא שנת שיא מבחינת היקפי הבנייה, וזאת בשל מאות פרויקטים אשר נבנים במרכז ובערים מבוקשות כדוגמת ראשון לציון, תל אביב, רמת גן וחדרה, אולם חשוב לזכור כי רכישה של נכס אשר נבנה במסגרת של פרויקט נדלני רחב היקף כפי שאנו רואים כיום מחייבת התקשרות עם חברה מקצועית, וזאת בשל העובדה כי מדובר בהשקעה משמעותית אשר אותה יש לקחת בכובד ראש, כפי שמסבירה נציגת ריף נדל"ן רינה צלליכין.

מה חשוב לדעת בכל הקשור לפרויקטים החדשים אשר נבנים בישראל?

כפי שציינו לעיל, לאור מצוקת הדיור החריפה אשר גרמה לעליית מחירים מסיבית, החלה ממשלת ישראל כמו גם משרד הבינוי והשיכון לקדם ביתר שאת הפשרת קרקעות חקלאיות כמו גם פרויקטים של פינוי בינוי, כל זאת על מנת לבנות כמה שיותר יחידות דיור ומסחר. מגמה בולטת אשר יש לשים אליה לב בשנת 2019 בכל הקשור לכמה פרויקטים חדשים בונים בישראל בשנת 2019 היא בנייה של ערים חדשות לחלוטין כדוגמת חריש, אשר מהוות הזדמנות מצוינת בעבור משקיעים אשר ההון הראשוני שלהם נמוך יחסית ומעוניינים לבצע רכישה של נכס במרכז מדינת ישראל. מגמה נוספת אשר תופסת תאוצה היא הצטרפות לקבוצת רכישה, אולם חשוב מאוד לזכור כי מדובר באקט מסוכן לאור חוסר ניסיון ולכן מומלץ במידה והנכם מעוניינים להצטרף לשוק משקיעי הנדל"ן להתקשר רק עם חברת נדל"ן מובילה בתחומה, כמו חברת ריף נדל"ן.

 

ביצוע השקעות נדל"ן

חברת ריף נדל"ן הינה חברה מובילה בתחומה אשר מאפשרת לכם לקבל את כל המידע החשוב ביותר בנוגע לרכישה של נכס נדל"ן בארץ או בעולם, כל זאת בשקיפות פיננסית מלאה, כך שגם אם תאלצו לקחת משכנתא בעבור רכישה בפרוייקט נדל"ן תוכלו לקבל ריבית שנתית משכנתא המלצות אשר יבטיחו כי ההשקעה שלכם תהיה השקעה משתלמת אשר תניב רווחים, לעיתים בשווי של מאות אלפי שקלים. צרו קשר עוד היום במספר *8447.

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא