חיפוש

כל מה שצריך לדעת לפני רכישת רשת יונים שקופה

התמודדות עם מטרד שמוציא אותנו מדעתנו, כמו קינון יונים במחסן, במרפסת או בחדר הכביסה היא קשה. אחרי שבדקתם את האופציות העומדות לרשותכם וכיצד ניתן להרחיקן בצורה המיטבית ביותר, הגעתם להחלטה להתקין רשת יונים שקופה. אבל מה זה אומר בכלל ואיך אמורים להתקין אותה, אם בכלל? במאמר זה נפרט לכם על כל מה שאתם צריכים לדעת לפני רכישת רשת יונים שקופה. 

 

השיטה הפופלארית ביותר

רשת יונים שקופה היא אחת מן השיטות הפופולריות ביותר שעוזרות להגנה על מבנים ובניינים מכל סוגי המינים המזיקים הנפוצים בתוכן גם יונים וציפורים עירוניות אחרות. ההצלחה של רשת יונים שקופה נובעת בעיקר מן העובדה שאם היא מותקנת כראוי בשטח היא המערכת הטובה ביותר למניעת חדירת יונים. רשת היונים השקופה יעילה מאוד במבנים קטנים ובמקומות חשוכים.

רשת היונים השקופה הינה גם תכליתית וניתן להשתמש בה במגוון זוויות ברחבי המבנה. החל מחזיתות הבנייה ועד לגגות גבוהים. הרשת המרובעת פועלת בדרך אופקית ואנרכית ומבטיחה לנו יתרון בלתי נראה.

 

יתרונות רשת יונים שקופה

מדובר בשיטה ירוקה שאינה פוגעת ביונים. השיטה היא ללא סכנה לאיכות הסביבה ואינה משלבת טכניקה מכאיבה. הרשת מונעת ומגבילה גישה לאזורים מסוימים מהיונים והן מתעופפות למקום אחר. יתרון נוסף לרשת יונים שקופה הוא שמדובר בשיטה ביעילות גבוה ביחס לגודל השטח המכוסה ברשת עצמה.

הרשת למעשה מונעת מהיונים להגיע למרחבים רבים. בנוסף לכל אלו, רשת היונים השקופה היא שקופה לחלוטין ותוספת אסתטית שאינה פוגמת בביתנו. אם חששתם שהמרפסת או הגינה יתכערו בגלל מרחיק היונים, תהיו בטוחים שלא. רשת יונים שקופה אינה נראית לעין וגם מאוד קלה לניקוי.

 

חסרונות רשת יונים שקופה

במידה ומדובר באזור קינון פופלרי יחסית ליונים ושוכנות שם יונים רבות מהלהקה, ייתכן כי הרשת לבדה לא תספיק להרחקת כל היונים. היונים עלולות להישאר באזורים קרובים ואף לחזור. הלשלשת על הרשת יכולה ליצור תחושת חוסר נוחות וחוסר איזון.

 

טווח המחירים של רשת יונים שקופה

מחירי רשת יונים המתאים למסתורי כביסה ואו לחללים קטנים אחרים הוא בהתאם לגודל ואופי העבודה שאיש המקצוע צריך לבצע במקום. העלויות עבור התקנת רשת יונים שקופה מתחילה לרוב מ-800 שקלים. מחיר סופי יינתן לאחר בדיקה של האזור במקום של איש המקצוע לאחר הערכה.

 

רשת יונים שקופה הפתרון הטוב ביותר

רשת יונים היא הפתרון האולטימטיבי הטוב ביותר להרחקת יונים. רשת יונים משמשת להגנה על מבנים ומקומות אחרים מפני כל המינים של מזיקים וציפורים. ההצלחה של הרשת נובעת בעיקר מן העובדה שאם היא מותקנת כראוי הרשת למעשה היא המערכת היחידה שנותנת את הביטחון להשתמש בה ביעילות במקומות שחודרים אליהם יונים. הרשת היא תכליתית וניתנת לשימוש בכל הזוויות במרחב.

רשת יונים שקופה

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא