תפריט

הר הביטוח מסייע לכם לשלם פחות

כולנו מגיעים במוקדם או במאוחר לגיל שבו אנחנו מתחילים להתעניין במוצרי הביטוח השונים שמציעים לנו. יש מי שמתעניין רק בביטוחי רכב אך אחרים חושבים גם על ביטוחי חיים, פנסיות למיניהן ועוד. הבעיה עם כל הביטוחים הללו היא שברוב המקרים הלקוח הממוצע פשוט הולך לאיבוד. כלומר, אנחנו מקשיבים לסוכן הביטוח, אך להתחיל לקרוא את הפוליסה ולהשוות בין כמה פוליסות שונות זה כבר סיפור אחר. זה מה שמוביל רבים מאיתנו לחתום על עוד ועוד ביטוחים, כי זו הרי הדרך היחידה להבטיח שתמיד נהיה מכוסים. עם זאת, האם אתם באמת מוצאים היגיון בתשלום על ביטוחים כפולים? לא עדיף שתעשו סדר בדברים ושתתחילו לנתב את הכספים הללו למטרות אחרות?

לשלם פחות

שירות יעיל במיוחד

הר הביטוח זה המקום שאליו כדאי לכם לפנות כדי להבין על איזה מוצרי ביטוח אתם משלמים, ממתי וכמה זה עולה לכם בשנה. בצורה כזאת, ותוך מעט מאוד ימי עבודה, תקבלו את כל המידע החשוב לכם ותוכלו להחליט מה אתם עושים. יש מי שמתוך עצלות יחליט שהוא רוצה להמשיך ולשלם לחברות הביטוח בדיוק את אותם הסכומים אך רוב האנשים כן יחליטו לקחת יוזמה ולשנות את המצב. ביטוחים שונים אומנם יכולים לכסות אי אילו מצבים בחיים אך זה עדיין לא אומר שעלינו לתרום לחברות הביטוח בכל שנה סכומים לא מבוטלים על כפילויות ועל ביטוחים מיותרים.

איך פונים אל הר הביטוח?

לפנות אל הר הביטוח זה פשוט יותר בימינו, כי אפילו לא תצטרכו לצאת מהבית בשביל זה! את הפניה כולה ניתן לעשות גם אונליין, אז למה אתם מחכים? בצורה כזאת אתם מספקים להר הביטוח את הנתונים הדרושים לו והוא כבר עושה עבורכם את כל הבירורים שצריך. יכול להיות שלא תאהבו במיוחד את המידע שתקבלו, אך מה שבטוח זה שבסופו של דבר, כאשר תבינו איפה אתם עומדים, תוכלו לעשות שינוי. מדובר על לא מעט כסף בשנה שאתם פשוט תורמים לחברות הביטוח ללא כל הצדקה, אז למה שלא תעשו כל מה שאפשר כבר עכשיו כדי לשנות זאת?

מעוניינים לבצע בדיקת ביטוחים כפולים? לחצו כאן.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

עור חום

ספות בד או ספות עור?

השאלה האם לרכוש ספה מעור או ספה מבד היא שאלה קשה אשר מותירה רבים מבולבלים. ביקשנו מהמומחים של קלין טק, החברה המובילה כיום בתחום ניקוי

משרד פעיל

חברת ההובלות בתל אביב שאתם רוצים להכיר

ממש כפי שהעברת תכולת דירה, מבחינת רובנו, זו משימה מאוד לא פשוטה, כך קורה גם לגבי הובלה של משרדים. זה לא במקרה שכל מי שחושב להוביל את המשרד שלו למקום אחר דוחה את העניין כמה שרק אפשר, כי מדובר לא רק על שינוי של הרגלים אלא גם על לוגיסטיקה מורכבת.

סטטיסטיקה

מנהל הדרכה – איך יודעים לבחור מנהל נכון

בעידן הנוכחי אנו עדים לכך כי לא מעט עסקים פשוט אינם מצליחים לשרוד, וכתוצאה מכך נגרמת למקימים עוגמת נפש כמו גם נזק לא מועט לכיס. על כן, אחד המקצועות הצומחים ביותר כיום בעולם העסקי הוא ללא ספק