חיפוש

אתגר המצברים – ככה תדאגו שלא יעבדו עליכם

החלפה של מצבר היא סיפור לא קטן עבור רבים מאתנו, זאת משום שלא כולנו יודעים מתי בדיוק הזמן להחליף ואז נתקעים עם רכב תקול. במיד והחלטתם להחליף מצבר ולרכוש חדש, כיצד תדעו שהוא אכן איכותי? לירון מצברים מסביר.

 

פעולת החלפת מצבר – בורות רבה של הציבור בתחום

עבור רוב הציבור, החלפת מצבר היא פעולה מאוד לא פשוטה וזאת משום שלא כולנו יודעים מתי בדיוק הוא נגמר ולכן כולנו מכירים את הסיטואציה בה אנו מבקשים כבלים מרכבים אחרים, זאת משום שהרכב נדם. ע"פ מחקרים רבים שנעשו בתחום עולה כי רוב הציבור מחליף את המצבר שלו רק כאשר המכונית תקועה, ולכן רבים מוציאים עשרות שקלים יותר על הוצאות גרר ותחזוקה למוסך. אבל, אחת הבעיות הגדולות היא בחירה לא נכונה של מצבר אשר עלולה לעלות לכם ביוקר. על כן, לירון מצברים, החברה המובילה בישראל להחלפת מצברים החליטה לערוך את אתגר המצברים – ככה תדאגו שלא יעבדו עליכם ומציגה לכם את כל הדגשים החשובים ביותר כדי לוודא שלא יעבדו עליכם ואכן תרכשו מצבר איכותי, חדש וכזה אשר יחזיק אתכם לאורך זמן:

  • תזמון מיטבי של החלפת המצבר – כאמור, רבים אינו יודעים מתי בדיוק המצבר עומד לאבד את כוחו ויש צורך להחליפו. ע"פ לירון מצברים אורך החיים של מצבר הוא כשנתיים עד שלוש, וחשוב לבצע החלפה שלו בתום התקופה ע"י חברה מקצועית אשר מבינה בתחום. בנוסף, בימי שרב או סופה המצבר נוטה לצבור יותר תקלות, באחוזים ניכרים מעונות אחרות ולכן במידה ואתם צריכים להחליף מצבר מומלץ להחליפו לפני הקיץ או החורף.
  • אחראיות יצרן – מדובר אולי בפרמטר החשוב ביותר. על מנת שלא יעבדו עליכם בבחירת המצבר, חשוב לוודא כי למצבר ישנו אחראיות יצרן עם חודשי אחראיות רבים ככל האפשר. ככל שיש יותר חודשי אחראיות על המצבר מטעם היצרן, כך ניתן לוודא בסבירות גבוהה יחסית כי מדובר במצבר איכותי.
  • מחיר המצבר – שימו לב: בשוק קיימים עשרות דגמים שונים של מצברים במחירים שונים, ולכן חשוב מאוד כדי שלא יעבדו עליכם לשלם מאות שקלים יותר על מצבר שניתן לקנות בזול יותר, כמו אצל לירון מצברים.

 

התקנה והחלפה

התקנה והחלפה של מצבר חדש ברכב היא עבודה אשר צריכה להתבצע ע"י חברה מקצועית אשר בקיאה בתחום ויודעת לספק פתרונות התקנה מתקדמים. אצל לירון מצברים תוכלו לקבל שירות החלפת מצבר עד הבית, 24 שעות ביממה וזאת במחיר משתלם אשר מתאים לכל כיס עם צוות מקצועי אשר בקיא בתחום ויידע להתאים עבורכם את המצבר המושלם עבור הרכב כך שעלויות התפעול שלו יהיו נמוכות ותוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן, מבלי חשש שתיאלצו לפנות למוסך לתיקון אשר עלול לעלות מאות שקלים.

צריכים להחליף מצבר? לירון מצברים דואגים להחליף לכם מצבר.

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא