חיפוש

איך לקשט את שולחן הסועדים?

.כל אחד מעוניין לקשט את השולחן אליו מתכנסים בני המשפחה והחברים, אולם כיצד נעשה זאת על הצד הטוב ביותר? ובכן, להלן מספר טיפים חשובים בעבור קישוט שולחן סועדים בעבור כל אירוע.

 

איך לקשט את שולחן הסועדים ברמה הגבוהה ביותר?

זה לא סוד כי הרשתות החברתיות שינו את הדרך בה אנו מארחים, וזאת לאור העובדה כי כיום כל אירוע מצולם מא' ועד ת', גם כאשר מדובר באולם חתונות, גן אירועים בשרון או כינוס משפחתי מצומצם. למעשה, הדגש אשר ניתן על הקישוט הוא משמעותי וזאת לאור העובדה כי כל אחד רוצה לספק את השולחן החגיגי והעשיר ביותר, במינימום של מאמץ ומקסימום של תוצאה. לכן, אם אתם עתידים לארח בקרוב ומתלבטים לגבי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, להלן מספר טיפים חשובים אשר יאפשרו לכם לארח ברמה הגבוהה ביותר ועם קישוטים איכותיים אשר ישדרגו את הנראות, ובכך יגרמו לאירוע שלכם להיות כמו אירוע בלתי נשכח אשר ניכר כי הושקעה מחשבה משמעותית בנראות אשר הפכה לחזית הכול בכל הקשור לאירוח מדויק.

טיפים לקישוט שולחן באופן קל ופשוט:

  • רכישה של כלים אקולוגים לסביבה – מומלץ מאוד במידה ואתם רוצים לקשט את השולחן לחשוב על כלי ההגשה, כאשר כיום הדגש אשר ניתן בענף העיצוב הוא ללא סיפוק שימוש בכלי הגשה אקולוגים ורב שימושים. בחנויות רבות אשר פרוסות ברחבי הארץ תוכלו לבצע רכישה של כלים אקולוגים ויוקרתיים במיוחד אשר יאפשרו לכם לשדרג את הנראות של האירוע מבלי להזיק לסביבה.
  • קונספט ברור – מומלץ לבחור בקונספט אחיד ולהתאים בעבורו את השולחן, כך שאם לדוגמא אתם מארחים בליל קיץ חם מומלץ לבחור באלמנטים של סידור שולחן אשר מזכירים קיץ כדוגמת פלסיימנט בסגנון דקלים, כלי אירוח באווירה קיצית במיוחד וכן שימוש במפיות וקשים אשר סוגרים את הקונספט השולחני באופן מהודק.
  • מגשי אירוח יוקרתיים – ניתן להזמין קייטרינג חלבי בעבור האירוע בעלות כספית אטרקטיבית, ובכך לשדרג את הנראות של השולחן באופן יעיל כמו גם יוקרתי במיוחד.
  • פרחים – פרחים טריים מהווים בעבורכם הזמנות מצוינת לשדרוג הנראות של השולחן, ולכן מומלץ לפני תחילת האירוע עם דגש על אותו יום לבצע רכישה של פרחים טריים, ולהציב אותם ממש במרכז השולחן. מדובר בקישוט שולחן אשר תמיד משמח את האורחים כמו גם משדרג את הנראות הכללית, ולכן אם אתם רוצים לקשט את השולחן באופן קל ופשוט, רכשו פרחים טריים אשר הולמים את המאורע.
  • ברכה אישית לאורחים – מומלץ לכתוב מראש ברכות ברוכים הבאים לאורחים עם שמם, ולהציב כל ברכה על הצלחה ע"פ סידור האורחים.
אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא