חיפוש

איך בוחרים בית דפוס בתל אביב?

בית דפוס בתל אביב כדאי לבחור לפי מיקום גיאוגרפי ספציפי, תחומי התמחות, מספר שנות ניסיון, מחירים וכמובן המלצות של לקוחות קודמים. בנוסף, כדאי ליצור קשר עם המקום ולהתרשם אישית מצוות העובדים.

 

על מה יש לחשוב כשבוחרים בית דפוס בתל אביב?

בחירה נכונה של בית דפוס בתל אביב חייבת להישען על כמה שיקולים מרכזיים. קודם כל, לא מספיק להתמקד בעיר תל אביב. בגלל שמדובר על עיר גדולה שנחשבת לדעת רבים למרכז הפעילות הכלכלית, המסחרית והתרבותית של ישראל, יש בה המון סוגים שונים של בתי דפוס. אם רוצים לבצע את הסינון באופן אקטיבי, כדאי לבדוק איפה בדיוק כל בית דפוס ממוקם.

מיקום גיאוגרפי ספציפי עוזר לנו לדעת עד כמה יהיה נוח להגיע לבית דפוס כדי לאסוף את התוצרים. בנוסף, זה חשוב כי המיקום הגיאוגרפי משפיע על ההתנהלות שלנו מול בית הדפוס במהלך העיצוב, כדי לבצע שינויים או לכל מקרה שבו תתעורר תקלה.

 

לפי מה משווים בין בתי דפוס?

המיקום הגיאוגרפי הספציפי הוא רק חלק ממערכת שיקולים רחבה יותר שאליה כדאי להתייחס בשביל לבחור בית דפוס. מלבד המיקום, מומלץ למשל לבדוק במה בית הדפוס מתמחה. על קצה המזלג, ניתן להזכיר בהקשר הזה את ההבדל בין התמחות בשירותי דפוס ללקוחות פרטיים לבין שירותי דפוס ללקוחות מסחריים.

באופן אחר, יש מקום להשוואה בין שירותי דפוס לעסקים, סטודנטים, חברות גדולות, מוסדות ציבור וכן הלאה. ככל שמידת ההתאמה בין תחום ההתמחות של בית הדפוס לבין הדרישות שלנו היא גבוהה יותר, כך עולה הסיכוי שנהיה מרוצים מהתוצאה הסופית.

 

למה הניסיון חשוב וכמה זה אמור לעלות?

אי אפשר לבחור בית דפוס באף מקום בארץ בלי לבדוק כמה שנות ניסיון יש לו. מספר שנות הניסיון הוא פקטור משמעותי, שעוזר לנו לדעת מראש עד כמה השירות יהיה מקצועי. אם נרצה ללכת על בטוח, נעדיף מטבע הדברים בית דפוס שיש לו ניסיון מוכח.

חוץ מזה, כדאי לנצל את ההזדמנות ולהשוות בין שירותים שונים של בתי דפוס לפי המחירים שלהם. השוואת מחירים תעזור לנו לדעת כמה אנחנו אמורים לשלם על כל שירות ומה עלינו לעשות בשביל לעמוד במסגרת התקציב. לבסוף, ניתן גם לצרף למשוואה המלצות שיש על בתי דפוס מצד חברים, קרובים ובני משפחה.

 

לא כדאי לוותר על היכרות אישית

השלב האחרון בבחירת בית דפוס הוא בדרך כלל יצירת קשר. זה השלב שבו אנחנו מתרשמים מצוות העובדים ברמה האישית, כמו למשל על מנת לבדוק מה רמת הכימיה בינינו לבינם. אם נרצה להגדיל את הסיכוי לכך שנציגי בית הדפוס יבינו את הדרישות ואת הצרכים שלנו, כדאי לערוך מולם היכרות אישית עוד לפני שמסיימים לתאם את ההזמנה. כמו כן, ניתן לנצל את השלב הזה כדי לקבוע לוח זמנים.

בית דפוס

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
כתבות בנושא